Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
İSTANBUL PİLİÇ

İnsan Kaynağını en önemli sermayesi olarak gören İstanbul Piliç olarak, temel hedefimiz, tüm çalışanlarının parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir kurum olmaktır.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (422) 502 45 00

E-Posta

info@istanbulpilic.com

Adres

Fabrika: 1.OSB Mh. 9. Cadde No:13/1, 44050 Yeşilyurt/Malatya

İstanbul Ofis: İGTOT (İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı) Şahintepe Mah. 3. Ada 11A Blok No:22 Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 823 44 34

Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı

Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı

Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı

                                                                                                   

 

Tarımsal Sanayinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında Malatya’ya gelen Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı heyeti İstanbul Piliç firmasını ziyaret etti.

Tarımsal Sanayinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) heyetinden Takım Lideri Takafumi Ueda, Planlama ve İş Birliği Sorumlusu Sumire Doi, İzleme ve Değerlendirme Yetkilisi Shiro Otomo ile Uzman Minami Yamaguchi'yi üretim tesislerinde ağırlayan İstanbul Piliç Şirketler Grubu Genel Müdürü Fatih Kaçmaz, tesisler ve üretim hakkında bilgiler paylaştı.

Toplantıda, tarımsal sanayi sektöründe markalaşmanın sağlanması, ürün çeşitliliğinin artırılması ve katma değerli ürün üretilmesini hedefleyen projenin ilimizde ve üretim tesislerinde uygulanabilirliği konusunda istişarelerde bulunduğunu ifade eden Kaçmaz, “6 Şubat depremlerinden sonra yaralarımızı hızlı bir şekilde sarmamız için çalışıyoruz. Şehrimize verdikleri desteklerden dolayı Japonya heyetine teşekkür ederiz.” dedi.

JICA Takım Lideri Takafumi Ueda, gıda sektöründe yıllardır hizmet veren İstanbul Piliç’e övgüler düzdü. Ueda, “Teknolojinin ve robotik sistemlerin hijyenik bir gıda ürününün elde edilmesi için harmanlanıp kullanılması çok güzel. Geleneksel Türk dönerinin endüstriyel olarak organik bir şekilde dünyaya ihraç edilmesini takdirle karşılıyorum” dedi.

Kırmızı etin işlenmesi noktasında bölgedeki hayvancılığa da katkı sağlandığını öğrenen JICA heyetinden Planlama ve İşbirliği Sorumlusu Sumire Doi, “Bölge hayvancılığın gelişmesinde katkınız yadsınamaz. Ayrıca bu bölgedeki kırmızı etin lezzetini dünyaya ulaştırmanız ülkeniz ihracatına büyük katkı sağlamaktadır” diye ifade etti.

   

Paylaş:
IQF Nedir?